Tästä etusivulle

SOITETUT KEIKAT

2019
11.5. Lucky Monkeys, Lappeenranta (+ Huolet ja murheet, Pakkomielle)
10.5. Ilokivi, Jyväskylä (KEVÄTKARKELOT 2019)
4.5. Lyhytaaltoasema, Pori (+ !!! FORKA !!!, Huolet ja murheet & joku iiris)
3.5. Stairs to Heaven, Rauma (+ Ohikulkijat, Huolet ja murheet & joku iiris)
26.4. Semifinal, Helsinki (LEVYNJULKKARIT + Sakari Preuss & Akseli Hiltunen)
13.4. Kulma Pub Lähesmäki, Mikkeli (+ Huolet ja murheet, Lapsuus)
12.4. Pub Jaakko V, Kotka (+ Huolet ja murheet, Kosteusvaurio)
6.4. TVO, Turku (+ Huolet ja murheet, Lapsuus, Mustajoki)
5.4. Cactus, Helsinki (+ Huolet ja murheet, Mustajoki, Lapsuus)
9.3. Vastavirtaklubi, Tampere (+ Huolet ja murheet, Radical Ninja, Concrete Torpedo, Kisslifters)
8.3. Poppari, Jyväskylä (+ Huolet ja murheet, Akseli Hiltunen)
2.3. Rauhanasema, Helsinki (+ Kansalaistottelemattomuus, Huolet ja murheet, Project Dekadenz)
1.3. Kirjakahvila, Turku (+ Huolet ja murheet & Harmi)
21.2. Bar Loose, Helsinki (+ Skinjobs, Signs Of May)
16.2. Korjaamo, Helsinki (yksityistilaisuus)
26.1. Kuudes linja, Helsinki (+ Planeetta 9, Sata kaskelottia)

2018
21.12. Henry’s pub, Kuopio (+ Mustajoki)
29.11. Lepakkomies, Helsinki (+ Musta valo & Victoria)
8.11. Bar Loose, Helsinki (+ Sirja & Konfuusio & Joonas Holmén)
1.11. Helatorstai-klubi, Henry´s pub, Helsinki (+ Ohikulkijat)
27.10. TVO, Turku (+ Huolet ja murheet & Avaimet elämään)
17.10. Asunnottomien yö, Helsinki
14.9. FemFest 2018, Turku
14.7. Salarock 4, Salainen paikka Satakunnassa
16.6. Klustermus, Rauma (+DGD, Kanerva, Musta valo)
30.5. Pub Peräkammari (Pelko-duo)
23.5. Lepakkomies, Helsinki (+Ghosts on TV, Sunday league)
4.5. Semifinal, Helsinki (+Itä-Hollola Installaatio) Levynjulkkarit!
23.3. Oranssi, Helsinki (+Stoats, Tsapuska)
24.2. Vernissa, Vantaa (+ Flies Flies Flies, Eternity Hour)
16.2. Kumma Squat, Helsinki (+ Hurhur, sekalaisia esiintyjiä)
18.1. Lepakkomies, Helsinki (+Musta Valo, Ohikulkijat)

2017
21.11. Wäiski, Helsinki (HYYn bändi-ilta: Fat, Mootstart, Tuhat valopistettä, Niilo Rantala, Joona Leinonen, Janne & Karri, Kasper)
16.11. Loose, Helsinki (+Joku puhuu, Suvereeni mies)
2.9. Valtava-festarit, Helsinki
30.8. Lepakkomies, Helsinki (DÖD, Likaiset pikkarit)
26.8. Yksityistilaisuus, Mäntsälä (+Eternity Hour)
25.8. Yksityistilaisuus, Golden Classics (+Iida Umpikuja)
19.8. Tukikohta, Oulu (+Eteläranta, Mela, Moly)
18.8. Poppari, Jyväskylä (+Moly, Eteläranta)
11.8. Köyhän miehen Flow, Tampere (+ Sipilän serkut) duona akustisesti
10.5. Lepakkomies, Helsinki (+Eteläranta, Pienet koirat)
6.5. Kerapia-festari, Espoo (+Älyttömät, Lulu Band, Turpakäräjät)
27.1. Hard Rock House, Helsinki (+Teitä Palveli Myyjä, Äärirajat)
6.1. Baari, Turku (+Pienet koirat, Bombear)

2016
30.11. Mascot (Vihreiden tapahtuma), Helsinki (+Trespassers)
3.9. Semifinal, Helsinki (+Hilanders)
2.6. Semifinal, Helsinki (+Roan, Eteläranta)
14.5. Bingo, Oulu (+Mela, Eteläranta)
13.5. Pub Green Door, Saarijärvi (+Eteläranta)

2015
27.11. Tillikka, Helsinki (+Äidin ystävä)
11.11. Sture 21, Helsinki (+Mela)